Уборка уличной территории

Новини

 

Прибирання вуличної території

(Увага!!! Зліва представлені фото наших робіт. Увага!!!)                                                          

  Якщо керівництво компанії турбується про комфорт своїх співробітників і зручність територій зовні і усередині приміщень для клієнтів і відвідувачів, то йому неодмінно знадобиться звернутися до наших послуг. Прибирання територій персоналом нашої компанії є частиною наших клінінгових послуг і є поєднанням сучасної техніки і кваліфікації фахівців.

Окрім підмітання і чистки газонів від міських забруднень, ми здійснюємо загальне прибирання прилеглих територій, включаючи тротуари, елементи малої архітектури, скульптурні композиції, фонтани і ін. Використання чистячих речовин і спеціальної техніки призначається нашими фахівцями згідно з типом поверхонь, виглядом і мірою забруднень. Прибирання територій в літній період включає роботи, що забезпечують максимальну чистоту територій шляхом видалення порохів, опалого листя, зелених насаджень та інших забруднень, які погіршують естетичний вигляд. А також: полив і миття проїжджої частини і тротуарів; догляд за газонами, санітарне прибирання, поливи, косовиця, догляд за зеленими насадженнями. У зимовий період прибирання включає вантаження і вивіз снігу з проїжджих частин вулиць і пішохідних територій. А також обробку території реагентами проти ожеледі.
Вирішити проблему підтримки прилеглої території в чистоті, а також заощадити гроші і час Вам допоможуть фахівці нашої компанії. Компанія ТОВ «Артал - Коржупов» дозволить насолоджуватися чистими вулицями влітку, а в зимовий період потурбуєрться про Ваше безпечне пересування дорогами.

 

" Шановний відвідувач, якщо Ви скористались нашими послугами, залиште будь-ласка Ваш відгук ( "відгуки" можна знайти у верхньому меню). Це дозволить нам контролювати якість робіт на Ваших об’єктах. Наперед вдячні Вам. "