ежедневная уборка

Новини

 

Щоденне прибирання
(зліва представлені фото наших робіт).

                                                                                

Наша компанія надає всі види послуг із професійного щоденного прибирання приміщень, як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Ежедневная уборка торговых и бизнес помещений для юридических лиц

   
Щоденне прибирання, у свою чергу, поділяється на таке, що підтримує, яке проводиться протягом робочого часу, і комплексне прибирання всього приміщення після закінчення або до початку трудового дня. Постійний клінінг – це, в першу чергу, поточне вологе і сухе прибирання.
Щоденне прибирання приміщень - це прибирання, яке виконує персонал, постійно закріплений  на об'єкті. Виконується за угодою на комплексне обслуговування. Вартість договору визначається розрахунком річного бюджету на вміст приміщення і залежить від площі приміщень, складу служби прибирання, режиму роботи, відвідуваності місць загального користування, кількості необхідного інвентаря, устаткування, миючих засобів, витратних матеріалів. Це прибирання включає витирання порохів, прибирання порохотягом, миття підлоги, виніс сміття, прибирання і забезпечення витратними матеріалами санвузлів, миття вікон і будь-яких обумовлюваних в контракті поверхонь. Крім того, у міру потреби, буде проведена хімчистка меблів і чищення килимів з видаленням плям.

Обслуговуванням приміщення може займатися як один робітник, так і ціла група – все залежить від об'єму і складності робіт. Є декілька причин, чому варто користуватися даною послугою:
- довірте прибирання фахівцям, а самі зосередьтесь на власному бізнесі;
- клінінговая компанія знімає з Вас клопіт по підбору персоналу і подальшому його навчанні;
- звільнення від кадрової роботи, виплати зарплат і податків, що нараховуються по ній;
 - Вам не потрібно керувати робітниками, для них не потрібно окреме приміщення;
- Вам не потрібно буде купувати і стежити за наявністю великої кількості витратних матеріалів. Довіряючи щоденне комплексне прибирання професіоналам, Ви отримаєте якість роботи за найкращими результатами, плюс заощадження часу.

 

А самое главное - вы сможете полностью посветить себя своему бизнесу и добиться в нем наилучших результатов.

   

 

Щотижневе прибирання квартир і будинків для приватних осіб.

 

!!! На цей вид постійних послуг у нас зараз Акція!!! Щотижневе прибирання квартири 1 раз на тиждень (4-ри  прибирання в місяць) - від 750 грн. на місяць

 

Десятки власників своїх квартир, будинків, по закінченні робіт із генерального прибирання або прибирання після ремонту, просили проводити у своїх квартирах прибирання на постійній основі. Але ми, на жаль, були вимушені відмовляти, із тієї простої причини, що були ще не готові до цього - «Ми не хотіли робити те, в чому були не впевнені, що зробимо якісно»! Але сьогодні, у нас працює цілий відділ, завдання якого, полегшити Вам життя в прибиранні за дуже ДЕШЕВИМИ цінами!


 

Почему мы? :


1) Наша служба кадрів в найкоротші терміни підбере для вас хатню робітницю. Якщо наша людина з яких-небудь причин Вас не влаштує, то ми наступного ж дня надамо Вам іншу людину. Ми змінюватимемо наш персонал до тих пір, поки Ви не залишитеся задоволеними нашою хатньою робітницею.
2) Наші люди дуже виховані, інтелігентні і практично кожен має вищу освіту.
3) Наша компанія надає Вам менеджера. Це буде людина, з якою ви зможете вирішувати всі організаційні питання. Ваші будь-які побажання, стосовно роботи, будуть розглянуті і виконані вмить.
4) Додаткові клінінгові послуги, такі як хімчистка, миття вікон у важкодоступних місцях і так далі будуть надані вам з 50%-вою знижкою.


 

 

5) У нашій компанії сформований цілий відділ для того, щоб наша робота на Ваших об'єктах була Вам лише в радість.
6) Ви запитаєте, скільки це коштує? Ми відповімо: Наші ціни, на такий вид послуг ДЕШЕВШІ, ніж в будь-кого іншого. Зателефонуйте нам і наш менеджер, оглянувши Вашу помешкання або будиночок, вислухавши Ваші побажання стосовно постійного прибирання, скаже Вам ціну.

 

 

    

  

" Шановний відвідувач, якщо Ви скористались нашими послугами, залиште будь-ласка Ваш відгук ( "відгуки" можна знайти у верхньому меню). Це дозволить нам контролювати якість робіт на Ваших об’єктах. Наперед вдячні Вам " .