Техническое и инженерное обслуживание зданий

Новини

  

Технічне і інженерне обслуговування будівель

(Виберіть будь ласка зліва той вигляд послуг який вас цікавить)

                                                                                                                      

Технічне обслуговування будівель від нашої компанії включає весь спектр послуг з управління, експлуатації і технічного обслуговування об'єктів комерційної і муніципальної нерухомості, у тому числі ділових, офісних і торгівельних центрів.
Ми розуміємо, що наші Замовники прагнуть зосередити увагу на основних цілях своєї діяльності, а не на допоміжних функціях управління нерухомістю, тому кожен Замовник отримує пакет послуг, враховуючи його індивідуальні потреби.

Наши услуги по техническому обслуживанию зданий:

 

1) Вивіз побутового сміття, надання контейнерів для сміття в оренду.
   

2) Брудозахисні вхідні килимки. Установкка и обслуживание грязезащитных систем.

   
3) Озеленення, ландшафтний дизайн, стриження газонів.
   

4) Послуги електриків, сантехніків, кур’єрів і т.д

   
Експлуатація будівель, починаючи від клінінгу і закінчуючи наданням повного пакету послуг з обслуговування комунікацій, інженерних мереж і кондиціонування, - є послугою першорядної ваги для повнофункціональної роботи в будь-якій сфері діяльності. Від якості надання клінінгових послуг, установки і підтримки інженерних мереж залежить успіх всієї організації.
Це досить складні інженерні системи, що вимагають ретельного підходу і обслуговування. Останнім часом окремі системи все тісніше переплітаються, і зараз раціональніше використовувати комплексний підхід в обслуговуванні будівель. Крім того, набагато вигідніше підтримувати працездатність систем життєзабезпечення регулярним обслуговуванням, ніж разово усувати аварійні ситуації, які виникатимуть. Обслуговування будівель включає також і оперативне усунення поломок, несправностей і їх наслідків.
Комфортні умови роботи, безумовно, благотворно впливають на підвищення працездатності. Наші фахівці прагнуть брати на озброєння новітні методики, вигідні нашим клієнтам. Високий рівень обслуговування будівель робить приміщення привабливими для орендарів, підвищує престиж. Ми раді надати перелік послуг з технічного обслуговування будівель кожному нашому потенційному клієнту.
 

" Шановний відвідувач, якщо Ви скористались нашими послугами, залиште будь-ласка Ваш відгук ( "відгуки" можна знайти у верхньому меню). Це дозволить нам контролювати якість робіт на Ваших об’єктах. Наперед вдячні Вам. "