Химчистка

Новини

 

Хімчистка

(Увага!!! Зліва представлені  фото  наших  робіт. Увага!!!)               

                                                                                                                   

Після того, коли ми, зазвичай закінчуємо робити хімчистку, здивований клієнт запитує:
- «Ви що купили мені нову річ???»
А ми відповідаємо:
- «Ні, просто ми уміємо робити професійну хімчистку!»

Дорогі відвідувачі нашого сайту, Ви собі і уявити не можете скільки ж нас викликали переробити хімчистку після того, як її зробив хтось інший!

І, на превеликий жаль, виправити ми могли не все. Багато дорогих меблів після хімчистки тих людей, хто в цьому абсолютно нічого не розуміє, втрачали свій первісний вигляд - ставали зіпсованими.    Часто, бувало так, що хімія яка була використана абсолютно не личить під даний вигляд виробу, тканини або коволіну. 

Тому, перш ніж замовити хімчистку того або іншого виробу, краще проконсультуйтеся з нами, якою хімією необхідно її проводити ? Ми Вам відповімо абсолютно безкоштовно! 

Коротко про хімчистку:  

В процесі експлуатації м'які меблі: дивани, крісла, стільці – зношуються; килими і ковролін покривається брудом і порохами і постійно піддаються різного роду забруднень. В наслідок всіх цих неприємностей, меблі набувають недоглянутий зовнішній вигляд і це може зіпсувати інтер'єр Вашого приміщення. Засалені підлокітники, закапані подушки сидінь очистити самостійно вельми важко. Періодична хімчистка меблів - це дуже важливий і вельми необхідний захід, який вимагає особливих навиків та знань.  

   Адже як би ми не прагнули підтримувати чистоту щодня, пороги і непомітні для очей мікрочастки та мікроби накопичуються на поверхні килимів і м'яких меблів.
Килимам властиво просочуватися не лише брудом, але і різними неприємними запахами, а також мікробами і бактеріями.

Звичайний побутовий пилосмок не здатний впоратися зі всіма цими забрудненнями. Лише періодична хімчистка килимів, а також професійні миючі і чистячі засоби, сучасне устаткування можуть повернуть килиму первозданну чистоту. Професійна хімчистка килимів усуває різні плями і забруднення - органічні (кава, сік, чай, тютюн, косметика) і біологічні (цвіль, грибок плями на масляній основі).

Хімчистка ковроліну, диванів і крісел вимагає спеціального детального підходу і складається з декількох етапів:

 

1 – попередня суха чистка,

2 – загальна хімчистка килимів і меблів,

3 – локальна хімчистка (плями, жуйка).

 

 

(Ниже на фотографии, представленна наша работа по химчистке дивана. Слева показанно какой он был, а справа - какой он стал.  )

Внаслідок чого, Ваші килими і м'які меблі набувають спочатку чистого і свіжого вигляду. Виїзна хімчистка килимів здійснюється в слушний для вас час за домовленістю. В середньому хімчистка займає близько 2 годин. Кваліфіковані фахівці нашої компанії визначать характер забруднення і правильно підберуть технологію хімчистки: прибирання сучасним порохотягом, суха хімчистка якісними чистячими засобами, волога хімчистка, суха хімчистка паром.   У результаті, замовник отримує відмінний результат в максимально короткі терміни.

Замовивши цю послугу, – Ви зекономите час і в любому випадку виграєте на якості!

 

" Шановний відвідуваче, якщо Ви користувалися нашими послугами, залиште будь-ласка Ваш відгук ( "відгуки" можна знайти у верхньому меню). Це дозволить нам, контролювати якість наших робіт, на ваших об'єктах. Спасибі Вам, за ваш залишений відгук. "

Компанія «ArtAl uborka» рада вітати Вас на нашому сайті і запропонувати клінінгові послуги і спеціальне устаткування - брудозахисні килимки (захист від бруду).

В першу чергу, професійне прибирання приміщень (прибирання приміщень) - це не просто періодичне вологе протирання підлоги і порохів. Головна мета, яку переслідують якісні клінінгові послуги, полягає в тому, що прибирання приміщень житлового і суспільного призначення, прибирання квартир (Київ), прибирання торгівельних центрів і офісів забезпечує повний догляд не лише за будівлею, але і прилеглі території. Згідно з обумовленим заздалегідь графіком прибирання приміщень (прибирання приміщень) проводиться щодня, щотижня або щокварталу. До того ж регулярно проводиться і генеральне прибирання приміщень, що забезпечує дотримання всіх санітарних норм, особливо для суспільних закладів.

Для всіх робіт використовуються професійні миючі і чистячі засоби, які роблять клінінгові послуги більш ефективнішими. Це гарантує, що догляд за різними видами покриттів, поверхнями і м'якими меблями буде забезпечений правильно. До того ж професійні клінінгові послуги не лише продовжать життя щойно завершеного ремонту, але і заощадять засоби і час.

На сьогоднішній день серед представників середнього і великого бізнесу клінінгові послуги: прибирання офісів в Києві, прибирання (Одеса) приватних будинків, прибирання приміщень (Дніпропетровськ), прибирання квартир (Київ) і прибирання торгівельних центрів - є такими, що досить потребують уваги. Саме тому клінінгові послуги, до числа яких входить прибирання офісу, прибирання квартири і прибирання приміщень виробничого призначення, пропонують багато клінінговх компаній (Дніпропетровськ), Києва, Донецька, Одеси і інших міст України. Великий попит народжує пропозиція, але не слід забувати, що якості послуг, які надаються різними компаніями, абсолютно різне. Звичайно ж, ми зацікавлені в залученні великої кількості клієнтів, і в той же час не стверджуємо, що пропоновані нами клінінгові послуги і прибирання приміщень (прибирання приміщень) є найкращими. При виборі клінінгової компанії ми радимо звертати увагу на всі нюанси: досвід роботи компанії, персонал, асортимент послуг, що надаються, використовувану в роботі хімію і устаткування. Також слід скористатися рекомендаціями знайомих і колег.

Чим же відрізняється прибирання офісу, прибирання приміщень, прибирання квартир (Дніпропетровськ), прибирання квартири іншого типа, виконане нашою компанією, від аналогічних послуг, пропонованих конкурентами? В першу чергу, якість, з якою нами надаються клінінгові послуги, надається прибирання торгівельних центрів, прибирання офісів (Київ), прибирання квартир (Дніпропетровськ), прибирання в будинку або прибирання квартири в Києві, тобто всі пропоновані нами клінінгові послуги і, звичайно ж, ціни. Кількість наших постійних клієнтів і стабільне зростання їх числа, свідчать про те, що послуги прибирання (Дніпропетровськ), клінінг (Київ), які пропонує компанія «ArtAl uborka» надаються на найвищому рівні із застосуванням якісних миючих засобів, а ціна на ці послуги сповна відповідає якості. У спектр таких робіт входять, у тому числі, і генеральне прибирання будинку або котеджу, і прибирання офісів (Київ), і прибирання квартир (Київ), Прибирання-Дніпропетровськ, прибирання офісу після пожежі і прибирання після ремонту.

Багато невеликих компаній давно прийшли до висновку, що генеральне прибирання приміщень, так само як і щоденне прибирання офісних приміщень, обійдеться набагато дешевше, якщо довірити ці роботи компанії, яка пропонує клінінг (Київ). Адже наймання власного співробітника для прибирання приміщень має на увазі регулярну оплату, за кожен робочий день, а офісам, як правило, рідко потрібне щоденне прибирання або прибирання офісів (Київ). Втім, і щоденне прибирання обійдеться дешевше, адже постійним клієнтам ми пропонуємо знижки. До того ж, професійне прибирання фахівцями нашої компанії надається набагато якісно і в цьому випадку відпадає необхідність купувати додаткове устаткування і миючі засоби, які входять у вартість послуг «прибирання будинку і офісу» в підприємства, яке пропонує клінінг (Київ).

Абсолютно очевидно, що чистота приміщення, неважливо, офіс це, або квартира неабиякою мірою впливає на здоров'я всіх проживаючих або працюючих в нім. Від того наскільки якісно і регулярно виконується прибирання будинку або офісу, залежить і здоров'я, і самопочуття всіх співробітників офісу або жителів квартири. Напевно, всі погодяться з тим, що краще виконувати профілактику, ніж ліквідовувати наслідки, тому захист від бруду, який ми пропонуємо, є вельми ефективним засобом. Встановлений брудозахист і брудозахисні килимки, при вході у ваше приміщення, дозволять у декілька разів зменшити вміст бактерій і мікроорганізмів і на підлозі, і в повітрі. Звичайно ж, брудозахисні килимки і брудозахист не є панацеєю і не відміняють необхідність виконувати регулярно прибирання. Прибирання в будинку або офісу і брудозахист є збалансованими заходами. Захист від бруду не лише дозволить зменшити кількість сміття в приміщенні - в осінньо-зимову пору року він зменшить кількість вологи в приміщенні, що також благотворно позначиться на всіх людях, що знаходяться усередині. Це досить ексклюзивна послуга і далеко не всі клінінгові компанії (Дніпропетровськ) зможуть запропонувати Вам її.

Нашою компанією виконується не лише генеральне прибирання в будинку, квартирах і офісах. Однією з найбільш популярних наших послуг є «прибирання після ремонту». Якщо звичайне прибирання квартир (Дніпропетровськ) або прибирання (Донецьк) може бути легко виконана самостійно, то прибирання після ремонту - це серйозніший процес і професійне прибирання, наприклад, прибирання (Дніпропетровськ) істотно полегшить вам життя.

Ми постійно працюємо як над розширенням спектру пропонованих послуг, так і над географічною експансією, і сьогодні ми можемо запропонувати не лише послугу «прибирання офісів в Києві», але і прибирання приміщень (Дніпропетровськ), квартирне прибирання (Донецьк) і прибирання (Одеса). Клінінгові компанії (Дніпропетровськ), як, втім і компанії інших міст, не зможуть Вам запропонувати послуги такого рівня як ми. Багато компаній і приватні замовники вже скористалися і оцінили якість наших послуг і якщо Ви є жителем одних з цих міст, ми рекомендуємо скористатися будь-якій з наших послуг: «прибирання (Одеса)», «прибирання офісів в Києві», прибирання приміщень (Дніпропетровськ) або Прибирання-Донецьк. Ви залишитеся задоволеним як результатом, так і цінами нашої компанії!